pages bg right

Komputery i Internet

Jak zabezpieczyć swój smartfon?

Posted by on sty 22, 2016 in Komputery i internet | 0 comments

Jak zabezpieczyć swój smartfon?

Smartfony mają dziś prawie takie same możliwości, co kiedyś komputery osobiste, co wiąże się ze wzrostem cyberprzestępczości. Co roku pojawia się kilkanaście tysięcy szkodliwych aplikacji na Androida i ta tendencja stale rośnie. Z tego powodu, zabezpieczenie smartfona lub tabletu przed włamaniem, nie jest ekstrawagancją, a koniecznością. Zobaczmy, jak można uchronić się przed włamaniem na urządzenie. (więcej…)

Korzyści płynące z zainteresowania komputerami i Internetem

Posted by on paź 10, 2013 in Komputery i internet | 4 komentarze

Korzyści płynące z zainteresowania komputerami i Internetem

Zainteresowanie komputerami i Internetem to dość wdzięczne hobby. Postęp technologiczny jest oszałamiający, nie należy więc obawiać się o to, że w najbliższym czasie tempo zmian zachodzących na naszych oczach ulegnie spowolnieniu, pasjonaci zachwycają się zaś i tym, że nieustannie mogą obserwować przekraczanie granic, które jeszcze nie tak dawno wydawały się niemożliwe do pokonania. (więcej…)

Nexus 7 – pierwsze wrażenia

Posted by on paź 19, 2012 in Komputery i internet, Recenzje i Testy | 1 comment

Nexus 7 – pierwsze wrażenia

Nexus 7 kilka tygodni po premierze – morderca iPada?

Nexus 7 okazał się strzałem w dziesiątkę. Google wyprzedaje magazyny z prędkością, której sam nie przewidział. Co ciekawe, klienci celują raczej w wersję wyposażona w pamięć 16 gigabajtów, chociaż za dodatkowe 8 gigabajtów muszą płacić 50 dolarów, czyli aż dwadzieścia pięć procent ceny początkowej. Co sprawia, że klienci zachowuje się tak a nie inaczej, jakie cechy Nexusa pozwalają mu wygrywać z konkurencja, wreszcie- czy Nexus naprawdę jest mordercą iPada? (więcej…)