pages bg right

0 Serwisie

Cel serwisu

 Celem naszego serwisu jest udostępnianie porad dotyczących hobby dla małych i dużych chłopców. Znajdziesz tu krótkie teksty wyjaśniające konkretne tematy z zakresu hobby. Artykuły zawierają pomocne linki umożliwiające poszerzenie wiedzy związanej z Twoimi zainteresowaniami lub zakup związanych z hobby produktów.

Dodawanie artykułów

Jeżeli jesteś hobbystą, właścicielem strony hobbystycznej lub bloga, sklepu z artykułami hobbystycznymi bądź gadżetami itp. – Twoje artykuły są mile widziane i na dzisiaj darmowe. Pamiętaj o tym, aby były one kompletnym i treściwym omówieniem danego tematu z wartościową wiedzą hobbystyczną. Przyjmowane będą tylko oryginalne, unikalne, poprawne językowo i prawidłowo sformatowane teksty. Wielkość tekstu 2000-6000 znaków. Możesz zamieścić 2 linki i 1-5 zdjęć.

Lista kategorii nie jest zamknięta, możesz zaproponować nową kategorię.

Proponowane wpisy prosimy nadesłać na adres email hobby@adalbertus.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji tekstów a także odmowy publikacji bez podania przyczyny.

Właściciel

Właścicielem strony jest firma:
Adalbertus Wojciech Bułhak
Iberyjska 7m49 02-764 Warszawa
Tel. Kom.: 602 225 363
Fax.: 22 409 1971
NIP 952-172-78-73
REGON 140112680

Prawa autorskie:

Copyright © 2012-2014 hobby-dla-faceta.pl

Zawartość stron oraz nazwa domeny hobby-dla-faceta.pl podlegają ochronie prawnej. Dokumenty, artykuły, zdjęcia i grafiki, tworzące serwis stanowią własność Adalbertus Wojciech Bułhak lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli.

Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną zawartości jaki i całości serwisu hobby-dla-faceta.pl jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Adalbertus Wojciech Bułhak.

Pojedyncze dokumenty publikowane przez Adalbertus Wojciech Bułhak w ramach serwisu hobby-dla-faceta.pl mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.

Wyłączenie odpowiedzialności

Chociaż dołożono wszelkich starań, by informacje w  serwisie  hobby-dla-faceta.pl były jak najbardziej ścisłe, Adalbertus Wojciech Bułhak  i inni Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jej treść.

Materiały mogą zawierać nieścisłości i błędy w pisowni. Autor nie gwarantuje poprawności i kompletności materiałów ani wiarygodności rad, opinii, oświadczeń, rysunków lub innych informacji wyświetlanych na stronie lub rozpowszechnianych za jej pośrednictwem.

Użytkownik akceptuje, że opieranie się na takich opiniach, radach, oświadczeniach, notatkach i rysunkach stanowi działanie na własne ryzyko. Treści przekazywane są w takiej formie, w jakiej są i w jakiej są dostępne.

Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za pomyłki, niedokładności, braki i inne błędy, niepunktualność lub nieautentyczność jakichkolwiek informacji zawartych na niniejszej stronie.

Jeśli nie akceptujesz tych zasad – opuść ten serwis.

 

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *