pages bg right

Dzieci i zabawy

Wspaniałym hobby dla mężczyzny jest zabawa z dziećmi. Jest to czas relaksu w którym możemy odwołać się do własnych pasji i przeżyć z dzieciństwa. Dla maluchów spędzanie wolnych chwil z tata jest czasem radości i rozbrykania. Mimochodem uczą się one bardzo dużo od ojca. Poznają sposoby skutecznego działania i ćwiczą poczucie humoru.  Opanowanie i spokój taty daje im poczucie bezpieczeństwa i pozwala spokojnie testować nowe rodzaje przygód.

Zabawki dla dzieci mogą być dla mężczyzny ciekawym hobby, począwszy od kolekcjonerstwa a skończywszy na zaawansowanych budowlach z klocków Lego.

Wieczory z Xbox’em Kinect idealne na zimowe wieczory

Posted by on paź 11, 2014 in dzieci, Gry | 0 comments

Wieczory z Xbox’em Kinect idealne na zimowe wieczory

Zimą szybciej robi się ciemno, jest zimnej a do tego coraz częściej pada deszcz i śnieg… Nawet największy twardziel może  wpaść w podły nastrój. Nasze panie dopada nas chandra a nawet depresja. Dzieciaki też się chandryczą. Wszyscy zujemy się zmęczeni i nic nam się nie chce. Wielu marzy się ciepły koc, dobry film i kakao obok łóżka. Nierzadko na stoliku obok kanapy lądują ciastka lub czekoladki. Czas się rozruszać! Czy jest to dobre dla nas? Czy faktycznie w ten sposób musimy spędzać wieczory? Czy warto zaprzepaszczać cały okres ćwiczeń i...

read more