pages bg right
Posted by GhostRaider on cze 25, 2015
Wakacje z hobby

Wakacje z hobby

Wakacje to okres, w którym mamy dużo czasu tylko dla siebie. Jedni planują je z półrocznym wyprzedzeniem, inni z kolei wolą je przeżyć „na spontanie”. Poza leniuchowaniem, imprezami i remontami warto również wykorzystać ten okres rozwijając lub dopiero poszukując swojego hobby. Jeśli złapała Cię wakacyjna nuda i nie wiesz co robić z wolnym czasem, to ten artykuł z pewnością przypadnie Ci do gustu.
Ciągle przekładasz dzień, w którym wreszcie weźmiesz się za siebie? Może warto w końcu przejść się na siłownię, zacząć biegać, uprawiać sporty i zdrowo się odżywiać, wakacje to kupa wolnego czasu, który możesz przekuć na zadbaną sylwetkę i zdrowie.

Spróbuj podróży autostopem

Marzy Ci się podróżowanie po naszym pięknym kraju lub odwiedzanie odległych zakątków świata, ale nie masz pieniędzy na realizacje marzeń? Spróbuj autostopu. To świetny sposób na poznanie całego przekroju różnych osób, kultur i miejsc. Ten sposób podróżowania nie jest taki niebezpieczny jak go przedstawiają. Wystarczy odrobina oleju w głowie i instynkt samozachowawczy, przyda Ci się również solidny plecak, brystol lub karton, flamastry, mała kuchenka gazowa, prowiant na 2 dni, woda, podstawowa kosmetyczka, dobre buty, zapasowe ubranie, i już możesz zacząć wystawiać kciuk na poboczu!

wakacje

Zdjęcie – fotolia.pl

Modelarstwo

Gdy byłeś młodszy patrzyłeś z zachwytem na sklejane modele samolotów, czołgów lub innych maszyn z plastiku albo kartonu? Może warto się przemóc i zacząć przygodę z modelarstwem? To wdzięczne i rozwojowe hobby gwarantuje długie godziny dobrej zabawy. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, polecam poszukać w sieci, która aż kipi od poradników, forów, sklepów internetowych i portali, na których znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *