pages bg right
Posted by Wojtek on wrz 27, 2018
Z tymi co się znają, nowy program Marcina Prokopa

Z tymi co się znają, nowy program Marcina Prokopa

„Z tymi co się znają” to rozmowy z 20 wyjątkowymi postaciami, w niezwykłych wnętrzach, bez efekciarstwa, za to z klimatem. Poznaj sekrety rzemiosła tych, którzy wiedzą „jak to się robi”. Zobacz już dziś zapowiedź programu i szykuj się na rozmowę jakich mało.

Pierwsza rozmowa – Przemek Kossakowski

Odkrywca, podróżnik, poszukiwacz autentycznych, nieraz ekstremalnych doświadczeń. Kim naprawdę jest Przemek Kossakowski? Czy jest coś, czego się boi? Zobacz szczerą rozmowę Marcina Prokopa. Już 28 września na kanale YouTube.

„Z tymi co się znają” to cykl rozmów z osobowościami, ludźmi, którzy mają na koncie konkretne, nieprzeciętne osiągnięcia i wiele do opowiedzenia. Nawet w tym wyjątkowym gronie Przemek Kossakowski mocno się wyróżnia, ponieważ żaden inny rozmówca Marcina Prokopa nie robił w życiu wielu tak niezwykłych rzeczy, często ekstremalnych, czasem niepokojących – m.in. dał sobie rozpalić ognisko na głowie, przeżył symulację porodu i kąpał się we krwi.

W rozmowie z Marcinem Prokopem wyznał, że pociąga go przede wszystkim odkrywanie i kolekcjonowanie autentycznych doświadczeń, których jest w świecie coraz mniej. Ujawnił przy tym, jaka jest jego wewnętrzna, najgłębsza motywacja.

Moim najważniejszym paliwem jest ciekawość, ale funkcjonuje też we mnie jakiś rodzaj chłopięcego pojmowania świata. Mam wrażenie, że czasem najpierw chcę się pokazać, a zastanawiam się później – przyznaje Przemek Kossakowski.

Średniowieczne mury Browaru Namysłów, gdzie nagrywany jest program „Z tymi co się znają”, były świadkiem niejednej rozmowy, jednak taka zdarza się niezwykłe rzadko. Marcin Prokop docieka i nie odpuszcza, gdy robi się interesująco. Nie brakuje wątków zaskakujących, odkrywających nowe oblicze Przemka Kossakowskiego. Zdradza m.in., czego nigdy nie zrobi – pomimo tego, że może sprawiać wrażenie człowieka, który niczego się nie boi. Przyznaje również, że w głębi duszy jest nieśmiały, także w stosunku do kobiet.

Byłem kiedyś potwornie nieśmiały i małomówny. Nastąpiła we mnie przemiana, ale przecież nie jesteśmy w stanie zmienić się zupełnie. Pewne cechy ulegają uśpieniu, więc ja cały czas jestem nieśmiały – mówi Przemek Kossakowski.

Całą rozmowę zobaczymy już 28 września o godz. 17.00 na kanale YouTube Browar Namysłów TV. „Z tymi co się znają” to program w autorskiej formule Marcina Prokopa. W kolejnych odcinkach programu pojawią się m.in. Tomasz Bagiński, filmowiec i współtwórca serialowego „Wiedźmina”, znany youtuber Sylwester Wardęga, dr Aleksandra Przegalińska, specjalistka w dziedzinie sztucznej inteligencji, a także Mirosław Hermaszewski. Cały cykl „Z tymi co się znają” składa się w sumie z 20 rozmów.

Ogladaj na kanale Youtube – Browar Namysłow

 

Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *