pages bg right
Posted by GhostRaider on Lip 8, 2016
Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego?

Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego?

Większość osób, podczas realnego zagrożenia życia i zdrowia, traci zdrowy rozsądek i podejmuje złe decyzje. Stosując się do kilku prostych zasad, można zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Zobacz jak przetrwać zamach terrorystyczny i uniknąć obrażeń.

  • Podczas ataku zbrojnego, należy albo oddalić się jak najdalej od zajścia, chyba, że zostaniemy wzięci jako zakładnik. Gdy strzały padną w pomieszczeniu, należy oddalić się od drzwi i okien, a najlepiej, zabezpieczyć pomieszczenie w którym się znajdujemy, zamykając drzwi na klucz lub barykadując je.
  • Konieczne jest także wyłączenie telefonów komórkowych, by nie zostać usłyszanym przez agresora.
  • Jeśli zostaniemy wzięci jako zakładnik, nie atakujmy napastnika i pytajmy o pozwolenie wykonania wszystkich czynności. Atakowanie terrorysty lub niedostosowanie się do jego poleceń, naraża nas na śmierć. Jeśli zaczekamy do przybycia służb, znacznie zwiększy się nasza szansa na przeżycie.
  • W przypadku wybuchu, należy w pierwszej kolejności uciekać, a jeśli nie mamy takiej możliwości, padnijmy na ziemię, lub schowajmy się za osłoną. Warto także powiadomić inne osoby o niebezpieczeństwie.
  • Nie należy także dotykać bagażu zostawionego bez opieki – jeśli mamy pewność, że walizka lub torba leży w jednym miejscu przez dłuższy czas, należy powiadomić o tym policję lub inne służby.

Przeżyć atak islamistów?

Zobacz więcej tutaj link.

Post a Comment

One Response to “Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego?”


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function eregi() in /wp-content/plugins/nofollow-free/nofollowfree.php:131 Stack trace: #0 /wp-includes/class-wp-hook.php(289): remove_nofollow_author('<a href='http:/...') #1 /wp-includes/plugin.php(206): WP_Hook->apply_filters('<a href='http:/...', Array) #2 /wp-includes/comment-template.php(241): apply_filters('get_comment_aut...', '<a href='http:/...', 'Piotr', '12993') #3 /wp-includes/class-walker-comment.php(288): get_comment_author_link(Object(WP_Comment)) #4 /wp-includes/class-walker-comment.php(194): Walker_Comment->comment(Object(WP_Comment), 1, Array) #5 /wp-includes/class-wp-walker.php(144): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #6 /wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #7 /wp-includes/class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #8 /wp-includes/comment-template.php(2198): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Ar in /wp-content/plugins/nofollow-free/nofollowfree.php on line 131