Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego? | Hobby dla Faceta
pages bg right
Posted by GhostRaider on Lip 8, 2016
Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego?

Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego?

Większość osób, podczas realnego zagrożenia życia i zdrowia, traci zdrowy rozsądek i podejmuje złe decyzje. Stosując się do kilku prostych zasad, można zwiększyć swoje szanse na przeżycie. Zobacz jak przetrwać zamach terrorystyczny i uniknąć obrażeń.

  • Podczas ataku zbrojnego, należy albo oddalić się jak najdalej od zajścia, chyba, że zostaniemy wzięci jako zakładnik. Gdy strzały padną w pomieszczeniu, należy oddalić się od drzwi i okien, a najlepiej, zabezpieczyć pomieszczenie w którym się znajdujemy, zamykając drzwi na klucz lub barykadując je.
  • Konieczne jest także wyłączenie telefonów komórkowych, by nie zostać usłyszanym przez agresora.
  • Jeśli zostaniemy wzięci jako zakładnik, nie atakujmy napastnika i pytajmy o pozwolenie wykonania wszystkich czynności. Atakowanie terrorysty lub niedostosowanie się do jego poleceń, naraża nas na śmierć. Jeśli zaczekamy do przybycia służb, znacznie zwiększy się nasza szansa na przeżycie.
  • W przypadku wybuchu, należy w pierwszej kolejności uciekać, a jeśli nie mamy takiej możliwości, padnijmy na ziemię, lub schowajmy się za osłoną. Warto także powiadomić inne osoby o niebezpieczeństwie.
  • Nie należy także dotykać bagażu zostawionego bez opieki – jeśli mamy pewność, że walizka lub torba leży w jednym miejscu przez dłuższy czas, należy powiadomić o tym policję lub inne służby.

Przeżyć atak islamistów?

Zobacz więcej tutaj link.

Post a Comment

One Response to “Jak zachować się podczas ataku terrorystycznego?”

  1. Piotr (2 comments) napisał(a):

    Takie plakaty powinny być w każdym miejscu publicznym. Ale lepsze są filmiki – więcej uczą.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.