pages bg right
Posted by JacekW on sty 4, 2013
Jak ułożyć podłogę – SPP 7

Jak ułożyć podłogę – SPP 7

W poniższym artykule zajmiemy się sposobem odpowiedniego wypoziomowania płytek układanych na podłodze za pomocą systemu SPP-7. Niejednokrotnie spotkaliśmy się ze źle ułożoną podłoga z kafelek ceramicznych lub mieliśmy problem z odpowiednim jej wypoziomowaniem. W wyniku tego, możemy się potykać o wystające rogi płytek lub nawet całych krawędzi. Nie dość, że źle to wygląda to jeszcze jest niebezpieczne dla użytkowników. A zwłaszcza dla małych dzieci, które ciągle są w ruchu.

Czy potrzeba fachowca do ułożenia płytek?

Każdy z nas chciałby mieć piękną i co najważniejsze równą, profesjonalnie ułożoną podłogę w swoim domu. Możemy do jej ułożenia zatrudnić tzw. „fachowca”, który za odpowiednią opłatą ułoży ją tak jak chcemy. Jednak może to być kosztowne, gdyż dobrze wykwalifikowany pracownik bierze za metr kwadratowy ułożenia płytek od 40 do nawet 90 zł. Cena ta zależy od powierzchni podłogi, jak i wielkości kładzionych płytek. Nie mniej jednak jest to dość duży koszt. Może on nawet przewyższać cenę zakupionych kafelek.

Istnieje sposób by mieć pięknie ułożoną podłogę i zaoszczędzić na zatrudnieniu do jej położenia wyspecjalizowanej firmy: położyć płytki samemu. Teraz pewnie myślicie sobie, ale jak to? Przecież trzeba mieć wprawę w ich układaniu i doświadczenie, aby ułożona podłoga była równa. Pomoże wam w tym system poziomowania płytek SPP 7. Jest to bardzo łatwy w użyciu sposób, aby samemu prawidłowo ułożyć podłogę z kafelek ceramicznych. Składa się on z klipsów oraz klinów, które umożliwią nam odpowiednie wypoziomowanie podłogi. System ten nie wymaga użycia zaciskacza jak w innych tego typu propozycjach. A więc odchodzi nam koszt jego zakupu, który kształtuje się na poziomie około 150 zł. Jest bardzo łatwy w użyciu.

Wystarczy umieścić klips w szczelinie między dwoma płytkami, a następnie wsunąć klin między płytki, a koniec klipsa. Dzięki nacięciom na górnej części klina blokuje się on między płytką, a klipsem. W ten sposób płytka jest wciskana w klej co powoduje jej wypoziomowanie i lepszy kontakt z podłożem. Płytki są również zabezpieczone przed przemieszczaniem się w czasie twardnienia kleju. W ten bardzo łatwy sposób nie tylko zaoszczędzimy pieniądze ale i czas układając płytki samemu. A wszyscy wiemy jak istotne są te rzeczy w dzisiejszych czasach, kiedy nie każdego stać na „fachowca”.

Ułóż płytki samemu!

System poziomowania płytek SPP 7 jest genialnym rozwiązaniem dla osób, którzy mają ambicję do ułożenia płytek samemu, a nie do końca mają w tym doświadczenie. Pomoże on nam w tej pracy i sprawi, że nie będziemy irytować się na naszych domowników, aby przypadkiem nie poruszyli układanymi płytkami. Dzięki klipsom i klinom płytki ceramiczne są zawsze na swoim miejscu i w odpowiednim poziomie. W ten sposób będziemy mogli poczuć się jak profesjonaliści w tej dziedzinie po zobaczeniu końcowego efektu. A efekt ten nie może być inny niż pięknie i równo położona podłoga. Możemy pochwalić się kolegom, że sami układaliśmy płytki. Nie mówiąc im o tym, że samodzielnym ułożeniu płytek pomógł nam system poziomowania płytek SPP 7

Incoming search terms:

  • SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK SPP7 opinie
  • system poziomowania płytek spp7
  • system spp7
Post a Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *